Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

GODNE ŻYCIE, SPRAWIEDLIWA I NOWOCZESNA POLSKA

dodano 2017-02-19 23:05 w kategorii: Ludzie

W dniu 4 lutego 2017 r, podczas Rady Krajowej Sojuszu Lewicy Demokratycznej został przedstawiony i omówiony Program SLD „Godne życie, sprawiedliwa i nowoczesna Polska”.

Program dostępny jest na stronie http://www.sld.org.pl/ i stanowi materiał do dyskusji oraz ewentualnych uwag wszystkich członków partii.

W związku z powyższym prosimy o przesyłanie swoich opinii na adres e-mail: natalia_dudek@wp.pl, piotrzyk@icloud.com  do dnia 30 czerwca br.

Przypominamy również, że Zarząd Wojewódzki SLD w Lublinie podjął uchwałę w sprawie zmniejszenia godzinowego dnia pracy z 8 do 6 godzin przy zachowaniu dotychczasowych poborów. Prosimy o przesyłanie uwag na adres e-mail; natalia_dudek@wp.pl, piotrzyk@icloud.com .


Dodatkowo informujemy, że na szczeblu województwa będą odbywały się dyskusje programowe w określonych blokach tematycznych. Terminy spotkań zostaną ustalone
w najbliższych dniach. 

 Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  przedwczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  2 dni temu, 2017-11-17

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  3 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  3 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.